Test for naujiena

Naujiena
Naujas komandos narys: mokytoja Jurgita Steponaitienė
2016-08-05

„Šiaurės licėjaus" komanda didėja ir toliau! Prie mūsų prisijungia pradinio ugdymo mokytoja, akredituota TSI Lithuania - Thinking Schools international lektorė​ Jurgita Steponaitienė. Tai - mūsų būsimų pirmokų mokytoja. Kviečiame susipažinti iš arčiau!

Jurgita, kodėl pasirinkote pradinio ugdymo mokytojo profesiją?

Matyt todėl, kad turiu prigimtinį pašaukimą ir norą mokytis ir mokyti, eksperimentuoti, tyrinėti, atrasti, kurti ir su džiaugsmu tai daryti ir tuo dalintis su vaikais.

Kas Jums svarbiausia darbe, kas teikia daugiausia džiaugsmo?

Tai, kad galiu padėti vaikui pačiam ugdyti(s) kūrybiškumo kompetenciją, suprantamą kaip gebėjimą originaliai, lanksčiai, tikslingai ir efektyviai mąstyti ir veikti. Džiaugiuosi galėdama atverti naujas galimybes mokytis ir kurti naujus dalykus, formuoti vaiko gebėjimą pozityviai susitvarkyti su gyvenimo pasikeitimais tiek praktiškai, tiek emociškai. 

Jūsų nuomone, kokia yra svarbiausia pradinio ugdymo mokytojo užduotis?

Skatinti ir palaikyti vaikų pastangas imtis naujos veiklos, drąsinti bandyti iš naujo, o patyrus nesėkmę padėti suvokti, kad klaidos gali būti taisomos, jos padeda tobulėti ir iš jų galima pasimokyti, o pavykus įgyvendinti idėją ar sumanymą nuoširdžiai pasidžiaugti.

Kas Jus paskatino prisijungti prie „Šiaurės licėjaus" komandos?

  • Suomiško ugdymo stiprybė –  dėmesys kiekvienam vaikui.
  • Mokymo(si) procesas mažose grupėse nuolat stebint dviems mokytojams .
  • Ugdymas orentuotas į teminį mokymąsi ir dalykų integraciją,kurie ruošia ne egzaminams, o gyvenimui.
  • „Laimingas mokytojas – laimingas mokinys”.  Vieningas komandos žvilgsnis į augančio vaiko ir jo mokytojo dabartį ir ateitį.