Test for naujiena

Naujiena
Susipažinkite: anglų kalbos mokytoja Jurgita Arlauskaitė
2016-09-05

Anglų kalbos „Šiaurės licėjuje" mokiniai nuo pat priešmokyklinės klasės mokosi keturis kartus savaitėje. Todėl labai džiaugiamės prie komandos prisijungusia energinga ir kūrybiška anglų kalbos mokytoja Jurgita!

Jurgita, kodėl pasirinkote anglų kalbos mokytojo profesiją?

Vaikystėje pradinių klasių mokytoja buvo pirmoji mano įkvėpėja. Jau tuomet sėdėdama suole žinojau, kad užaugus norėsiu sekti jos pėdomis. Mokydama vaikus mokausi ir tobulėju pati. Tikiu, jog kiekvienas iš mūsų galime pakeisti pasaulį. 

Kas Jums svarbiausia darbe, kas teikia daugiausia džiaugsmo?

Su mokiniais visada kalbu, jog jie – lyg jaunieji architektai. Kiekvienas stato savo svajonių namą. Nesvarbu, tai jauki palėpė ar milžiniškas vasarnamis su dideliais langais ir vitrinomis, tikslas tas pats – namo pamatai turi būtų ilgaamžiai ir stiprūs. Žinojimas, kad galiu padėti siekti geriausio – pagrindinis mano darbo variklis. Vaikai – kaip vulkanai, trykštantys kūrybiškumu ir entuziazmu. Ir tik savo pavyzdžiu galime juos įkvėpti, padrąsinti bei žadinti jų žingeidumą. Patikėkite, po visų sunkumų, kurie mokantis tikrai neišvengiami, žinojimas, jog maža lemputė anksčiau ar vėliau įsižiebs, yra NEPAKARTOJAMAS!!!

Jūsų nuomone, kokia yra svarbiausia kalbų mokytojo užduotis?

Manau dalintis ir užkrėsti savo aistra, išgryninant kiekvieno vaiko stipriąsias savybes. Svarbiausia juos sudominti, rasti atsakymus į visus užduodamus klausimus bei vieningai mokytis iš padarytų klaidų.

Kuo būtumėte, jei nebūtumėte mokytoja?

Šiandien sunku save įsivaizduoti kitoje srityje. Mes, mokytojai, esame įvairiapusiški ir nuolat atliekame daugybę rolių. Tad mokytojo darbo kasdienybė mums suteikia proga tapti bet kuo.

Kas Jus paskatino prisijungti prie „Šiaurės licėjaus" komandos?

„Šiaurės licėjaus“ idėja, orientuota į vaiko tobulėjimą, bei vertybės pasirodė man labai artimos. Nuoširdžiai tikiu ir siekiu kuo daugiau padaryti dėl kiekvieno mokinio ir bendruomeniškumo skatinimo. Čia vyrauja betarpiškas pasitikėjimas vienas kitu, dėmesys skiriamas ne tik vaikui, bet ir mokytojui.