Test for naujiena

Naujiena
Susipažinkite - priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Meškelevičienė
2016-09-12

Kviečiame susipažinti su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Meškelevičiene. 

Diana, kodėl pasirinkote pradinio ugdymo mokytojo profesiją?

Tai kūrybinis darbas, kurio procese dalyvauja visas žmogus – su visu savo kūnu, jausmais ir protu – t.y. visa asmenybė. Todėl man labai svarbu, kad tai ką darau – liktų ir po manęs, apie ką galėtų kalbėti, prisiminti, palydėti geru žodžiu.

Kas Jums svarbiausia darbe, kas teikia daugiausia džiaugsmo?

Kas neturi meilės, tas jos ir negali duoti, o be jos - būtų didelė skriauda mūsų vaikams. Tik tas gali suteikti vaikams daug džiaugsmo ir gyvumo, kas pats jo turi. Todėl galiu drąsiai sakyti, kad myliu vaikus. Man visada svarbiausia vaikas, jo nuomonė, idėjos, mąstymas, jausmai. Kasdien aplanko džiaugsmas girdėti jų mintis, matyti kūrybines idėjas, kurios leidžia augti ir tobulėti kartu, būti jiems pavyzdžiu, krypties įkvepėju.

Jūsų nuomone, kokia yra svarbiausia priešmokyklinio ugdymo mokytojo užduotis?

Manau labai svarbus tikėjimas ir pasitikėjimas. Kai vaikai mato, kad jais tiki ir pasitiki, jie jaučiasi saugūs, atviri, drąsūs, laisvi, bendraujantys, pasitikintys savimi, nebijantys suklysti, laimingi.

Kuo būtumėte, jei nebūtumėte mokytoja?

Šiandien neįsivaizduoju savęs kitoje srityje. Esu meniškas žmogus ir manau, kad menas padeda atsiskleisti ir nuolat tobulėti, gal čia ir rasčiau atsakymą.

Kas Jus paskatino prisijungti prie „Šiaurės licėjaus" komandos?

Puiki komanda, pozityvus požiūris, palaikymas, supratimas, pagarba. „Šiaurės licėjus“ – tai puikus krypties pasirinkimas auginant asmenybes gyvenimui.