Test for naujiena

Naujiena
Kviečiame į atvirų durų vakarą
2017-02-06

 

Įprasta, jog mokyklą išrenka tėvai, nors ten po to mokosi vaikai. Užkirskite kelią būsimiems vaikų priekaištams! Apsilankykite visi kartu ir priimkite bendrą sprendimą. 

Vasario 27 dieną (pirmadienį), 18 valandą lauksime visų, besidominčių „Šiaurės licėjumi": tiek tėvelių, tiek vaikučių. Atvirų durų dienose tėvams suteiksime visą aktualią informaciją apie ugdymo procesą bei mokyklos struktūrą, o vaikams tuo metu vyks kūrybinės žaidimų laboratorijos, kurių metu turės progą susipažinti su mokykla bei mūsų mokytojais.

Renginio programa:

17:15-18:00 Registracija bei pažintis su mokykla;

18:00-19:30 „Šiaurės licėjaus“ pristatymas su mokyklos direktore Jovita Starkute, atsakymai į Jūsų klausimus.

Kol tėveliai dalyvaus susitikime, vaikučiams bus organizuojamos kūrybinės žaidimų laboratorijos

Žaidimas yra svarbiausias vaiko ugdymo(si) būdas, jis ne tik lavina protinius gebėjimus, bet ir turtina vaiko pasaulį, padeda suvokti save ir kitus žmones, plečia emocinę patirtį, ugdo dėmesingumą, gerumą, atsakomybę, pagarbą kartu žaidžiančiam.  Žaisdamas vaikas pažįsta artimąją aplinką, tyrinėja ir patiria atradimo džiaugsmą. Aktyviai veikdamas žaidybinėse situacijose vaikas kuria, išreiškia save, bendrauja su bendraamžiais, suaugusiaisiais, išklauso kitus, siūlo savas idėjas. Žaisdamas vaikas pasijaučia svarbiu ir vertingu žaidimo partneriu. Žaidimas inspiruoja veikti, kaupti, plėtoti turimą patirtį; įgytus įgūdžius ir patirtus įspūdžius transformuoti, analizuoti, apibendrinti.

Lauksime Jūsų „Šiaurės licėjuje“ (Širvintų g. 34A, Vilnius) vasario 27 dieną, 18 valandą. Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės el. paštu info@siaureslicejus.lt arba telefonu +370 693 24396.