Test for naujiena

Naujiena
Meno ir kūrybiškumo dienos stovykla žiemos atostogų metu
2016-11-28

 

Sausio 2 - 6 dienomis kviečiame vaikus į meno ir kūrybiškumo stovyklą "Šiaurės licėjuje"!

Ši stovykla - tai įsimintinos ir reikšmingos atostogos, kurių metu ugdymas(is) taps smagiu užsiėmimu. Dienas leisime tyrinėdami, kurdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami naują, įdomią ir naudingą informaciją. Šios stovyklos metu susipažinsime su penkiomis pagrindinėmis meno rūšimis: literatūra, muzika, šokiu, daile ir teatru. Visų veiklų stovykloje metu bus gilinami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, bei skatinamas vaikų smalsumas, kūrybiškumas ir atradimo džiaugsmas.

  • Literatūros dieną pažinsime skirtingus knygų žanrus – eilėraščius, pasakas ir jų rūšis. Sužinosime knygų istoriją – kas jas rašo, kuo knygos svarbios kiekvienam iš mūsų. Išbandysime kitokį rašymo būdą ir tapsime rašytojais – išmėginsime rašybą plunksna kurdami savo knygas. Išvykoje aplankysime leidyklą bei spaustuvę ir iš arti stebėsime kaip gimsta knygos. Tobulindami smulkiosios motorikos įgūdžius, sukursime savo knygai savitą ir išskirtinį knygos skirtuką.
  • Muzikos dieną leisimės į kelionę po muzikos pasaulį. Pažinsime ir analizuosime įvairius muzikos žanrus, išsiaiškinsime, kokie būna instrumentai, kaip jie yra klasifikuojami. Taip pat mokysimės, kaip iš paprastų buities daiktų galima pasigaminti savo muzikos instrumentus ir surengsime improvizacinį koncertą.
  • Šokio dieną sužinosime, kaip atsirado šokiai ir kaip jie kito iki šių dienų. Analizuosime pagrindinius šokių žanrus ir jiems būdingas savybes bei mokinsimės juos atskirti, kuriant ,,Šokių žemėlapį“. Pasisemti įkvėpimo vyksime į sportinių šokių klubą ,,iDance“, kuriame mažieji Lietuvos čempionai parodys savo šokius bei pamokys jų mus. Pasimokę šokių iš jaunųjų profesionalų, mokykloje surengsime savo ,,Šokių festivalį“, kuriame linksminsimės ir šoksime su savo pačių sukurtais šokių kostiumais.
  • Teatro dieną turėsime galimybę iš arčiau susipažinti su operos ir baleto teatro užkulisiais. Sužinosime kas yra mimų ir šešėlių teatrai bei kuo jie skiriasi. Žinoma, šiuos žanrus išbandysime ir praktiškai! Taip pat, mokysims ir režisieriaus bei scenografo amatų, kurdami savo lėlių spektaklius.
  • Dailės dieną susipažinsime su skirtingomis dailės rūšimis, naudodami įvairias technikas ir metodus. Sieksime atskleisti savo meninę pusę ne tik piešdami, tapydami, tačiau ir paliesdami XX a. II pusės naujas meno kryptis. Daug dėmesio skirsime modernioms meno išraiškoms. Sieksime įrodyti, kad dailė tai ne tik piešiniai ir paveikslai, bet ir judėjimas, kitokia kūrybos forma.

Stovyklos metu lankysimės Operos ir baleto teatre, knygų leidykloje bei spaustuvėje, sportinių šokių studijoje.

Stovyklų tikslas - smagios ir prasmingos atostogos 5-8 metų vaikams, kurių metu ugdymas tampa smagiu užsiėmimu, dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas - Sausio 2 - 6 dienos. Vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30.

Maitinimas - matinimas organizuojamas tris kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi - patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, sportinę aprangą smagiam laikui lauke bei sportiniams užsiėmimams.

Stovyklos kaina - 140 Eur. Į kainą įskaičiuotos visos mokymo priemonės, išvykos, maitinimas tris kartus dienoje bei užsiėmimai ir būreliai.

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt