Test for naujiena

Naujiena
Atvirų durų vakaras: žaismingas vaikų įpročių formavimas
2017-01-03

Kviečiame Jus į atvirų durų vakarą "Šiaurės licėjuje", kurį paįvairinsime teorinėmis bei praktinėmis dirbtuvėmis, kurių metu veiklos bus organizuojamos ir tėvams, ir vaikučiams (5-8 metų)! 

Sausio 24 dieną (antradienį), 18 valandą lauksime visų, besidominčių „Šiaurės licėjumi": tiek tėvelių, tiek vaikučių.

Šį vakarą, su tėvais kalbėsime apie 5-8 metų amžiaus vaikų įpročių formavimą bei kaip išvengti ginčų ar susiraukusių veidų kai prireikia išsivalyti dantis ar valgyti daržoves. Kokius žingsnius kartu su vaiku turime nukeliauti iki sėkmingai suformuoto įpročio ir kaip juos palengvinti, Jums papasakos "Šiaurės licėjaus" pradinio ugdymo mokytoja Jurgita Steponaitienė. Taip pat, praktiškai parodysime keletą žaismingų ir itin veiksmingų eksperimentų, skirtų sužadinti norą valytis dantis.

Vaikai tuo metu turiningai leis laiką kūrybinėse žaidimų laboratorijose, kur taip pat kalbėsime, žaisime ir eksperimentuosime dantukų priežiūros tema.

Žaidimai ir eksperimentai yra svarbiausias vaiko ugdymo(si) būdas, jis ne tik lavina protinius gebėjimus, bet ir turtina vaiko pasaulį, padeda suvokti save ir kitus žmones, plečia emocinę patirtį, ugdo dėmesingumą, gerumą, atsakomybę, pagarbą kartu žaidžiančiam.  Žaisdamas vaikas pažįsta artimąją aplinką, tyrinėja ir patiria atradimo džiaugsmą. Aktyviai veikdamas žaidybinėse situacijose vaikas kuria, išreiškia save, bendrauja su bendraamžiais, suaugusiaisiais, išklauso kitus, siūlo savas idėjas. Žaisdamas vaikas pasijaučia svarbiu ir vertingu žaidimo partneriu. Žaidimas inspiruoja veikti, kaupti, plėtoti turimą patirtį; įgytus įgūdžius ir patirtus įspūdžius transformuoti, analizuoti, apibendrinti.

Renginio programa:

17:15-18:00 Registracija bei pažintis su mokykla;

18:00-18:45 Vaikų įpročių formavimas - teorinės ir praktinės dirbtuvės su pradinio ugdymo mokytoja Jurgita Steponaitiene;

18:45-19:30 „Šiaurės licėjaus“ pristatymas su mokyklos direktore Jovita Starkute, atsakymai į Jūsų klausimus.

Lauksime Jūsų „Šiaurės licėjuje“ (Širvintų g. 34A, Vilnius) sausio 24 dieną, 18 valandą. Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės el. paštu info@siaureslicejus.lt arba telefonu +370 693 24396.