Test for naujiena

Naujiena
Atostogų stovykla "Žymios Lietuvos asmenybės"
2017-01-27

 

Atostogos ne tik geriausias metas  pailsėti , bet ir turiningai praleisti laiką, todėl šios stovyklos tikslas – nepamirštamos ir  išskirtinės atostogos. Jų metu tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas susipažinsime su žymiausiomis Lietuvos asmenybėmis ir jų profesijomis. Laiko mašina nukels į meno, literatūros, sporto, istorines erdves, kurios ugdys motyvaciją, norą žavėtis savo tauta ir sekti žymių žmonių pavyzdžiu. Šios stovyklos metu laiką leisime kūrybiškai ir reikšmingai vis naujai tyrinėdami ir atrasdami mus supantį pasaulį.

 

Vasario 13 diena. Sportas – stovyklą pradėsime sporto diena. Jos metu susipažinsime su populiariausiomis sporto šakomis bei žymiausiais Lietuvos sportininkais. Kalbėsime, kodėl jie svarbūs mūsų šaliai.  Šią dieną stovykloje svečiuosis  Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalininkas – Edvinas Krungolcas. Susipažinę su sportininke daugiau sužinosime apie sporto pasaulį bei šią sporto šaką.  Laiką leisime kūrybiškai ir  linksmai - žaisime įvairiausius judriuosius žaidimus tiek lauke, tiek sporto salėje.

Vasario 14 diena. Menas – antrąją stovyklos dieną skirsime dailės pažinimui. Susipažinsime su žymiausiais Lietuvos dailininkais ir jų darbais: M. K.  Čiurlioniu, P. Smuglevičiumi, J. Zikaru. Pažintį su menu tęsime keliaudami į Vytauto Kasiulio dailės muziejų. Edukacijos metu susipažinsime su labiausiai pripažintu lietuvių dailininku visoje Vakarų Europoje ir jo kūryba. Šiame užsiėmime vaikai pasiners į kūrybinį procesą, kurio metu - kurs rojaus medį ir ant jo kabins savo pačias slapčiausias svajones. Dienos pabaigoje kiekvienas įsikūnys į nekasdienišką amplua ir taps dailininkais: kurs ant drobių natiurmortus, bei mokyklos atidarytoje dailės galerijoje surengs jaunųjų dailininkų darbų parodą. 

Vasario 15 diena. Istorija - šią dieną skirsime pažinčiai su žymiausiais ir labiausiai Lietuvai nusipelniusias žmonėmis. Susipažinsime ne tik su žymiausiais valdovais: Mindaugu, Gediminu, Vytautu, bet ir su Lietuvos prezidentais. Apsilankysime Valdovų rūmuose, arčiau susipažindami su šalies istorija, valdovų biografija. Taip pat keliausime žinomiausių knygnešių takais, susipažindami su jų išgyvenimais ir pasiekimais. Visas įgytas žinias pagilinsime ir pritaikysime viktorinos metu.

Vasario 17 diena. Literatūra - šią dieną susipažinsime su žymiausiais Lietuvių rašytojais. Apsilankysime Signatarų rūmuose, edukacinėje programoje vaikams „Basanavičiaus pasakos“, kurioje turėsime galimybę artimiau susipažinti su Jono Basanavičiaus kūriniais ir biografija. Sužinosime apie svarbiausius literatūros pradininkus ir jos puoselėtojus. Analizuosime ir skaitysime įvairius kūrinius, lyginsime šiuolaikinių ir praeitų amžių autorių kūrybą.  O dieną užbaigsime pasisėdėjimu prie arbatos puodelio, skaitant savo mėgstamiausius kūrinius ir juos pristatant draugams.

 

Stovyklų tikslas - smagios ir prasmingos atostogos 5-8 metų vaikams, kurių metu ugdymas tampa smagiu užsiėmimu, dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas - Vasario 13-15 ir 17 dienos. Vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30.

Maitinimas - matinimas organizuojamas tris kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi - patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, sportinę aprangą smagiam laikui lauke bei sportiniams užsiėmimams.

Stovyklos kaina - 95 Eur. Į kainą įskaičiuotos visos mokymo priemonės, išvykos, maitinimas tris kartus dienoje bei užsiėmimai ir būreliai.

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt