Test for naujiena

Naujiena
Turininga vasara vaikams - teminės dienos stovyklos
2017-05-10

Kviečiame rinktis turiningas atostogas Jūsų vaikams! Dalyvaukite teminėse dienos stovyklose, kurių metu ne tik smagiai leisime laiką, bet ir tyrinėsime, atrasime daug naujos ir įdomios informacijos, mokysimės dirbti komandose, bendradarbiauti.

Birželio mėnesį skirsime fiziniam aktyvumui bei sveikai gyvensenai, teminėje stovykloje "Dalyvauk olimpinėse žaidynėse". Liepos mėnesį – jaunųjų tyrinėtojų stovykloje – smagiai laiką leisime susipažindami su spalvinga Lietuvos gamta, jos turimomis gėrybėmis, augalais, paukščiais ir gyvūnais. Rugpjūtį stovykloje "Žengiu per pasaulį drąsiai" „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą.

Stovyklų tikslas – smagios ir prasmingos atostogos 5-9 metų vaikams, kurių metu ugdymas tampa smagiu užsiėmimu, dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas – vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30. Jūsų patogumui, stovyklas galite rinktis po savaitę – lankyti vieną, dvi, tris savaites arba visą mėnesį. 

Maitinimas – maitinimas organizuojamas tris kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi – patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, sportinę aprangą smagiam laikui lauke bei sportiniams užsiėmimams. Lankantiems stovyklą birželio mėnesį – maudymosi komplektą baseinui.

Vienos savaitės stovyklos kaina – 170 Eur. Į kainą įskaičiuota: visos mokymo priemonės, išvykos, užsiėmimai bei maitinimas tris kartus per dieną.

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt

Rugpjūčio mėnesio dienos stovykla – „Žengiu per pasaulį drąsiai“

Rugpjūčio mėnesį – žemynų ir Lietuvos pažinimo stovykloje  – „keliausime“ per Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Aziją, Antarktidą ir Afriką, Europą ir Lietuvą. Tapsime pasaulio tyrinėtojais ir susipažinsime su šių žemynų įdomiąja istorija bei plačiau analizuosime kultūrą, kalbėdami apie tradicinius papročius, mitybos ypatumus ir kitus kultūrinius aspektus. Sužinosime kokiomis geografinėmis ir gamtinėmis sąlygomis pasižymi skirtingi žemynai. Pažinimą tęsime analizuodami žemynams būdingą gyvūniją. Dirbdami komandose pritaikysime įgytas žinias kurdami minčių žemėlapius, diskutuodami kodėl verta apsilankyti šiose šalyse. Stovyklos veiklų metu vyksime į kelionių agentūras, įsijausime į keliautojo vaidmenį, sulauksime įdomių svečių, kurie papasakos apie savo keliones, patirtį bei daug laiko praleisime gamtoje.

  • Pirmąją stovyklos savaitę pradėsime nuo Šiaurės ir Pietų Amerikos.
  • Antrąją savaitę pažintį tęsime su Australija ir Azija.
  • Trečiąją savaitę išskirsime ryškius gamtinius, geografinius, kultūrinius kontrastus tarp Antarktidos ir Afrikos žemynų.
  • Ketvirtąją savaitę plačiau analizuosime žemyną kuriame gyvename – Europą.
  • Penktąją savaitę skirsime platesnei pažinčiai su Lietuva.