Test for naujiena

Naujiena
Kviečiame prisijungti prie komandos!
2017-07-11

Kviečiame prie komandos prisijungti anglų kalbos, pradinių klasių mokytojus bei mokytojų asistentus.

VšĮ „Šiaurės licėjus“ – mokykla, veikianti remiantis sėkmingu skandinavišku ugdymo modeliu, pritaikant jį Lietuvoje. Šios mokyklos centre – integruotas ugdymas, mokymasis per realaus gyvenimo patirtis bei individualus dėmesys mokinių poreikiams. Mūsų komanda – tai kūrybiški, entuziastingi ir nuolat siekiantys tobulėti, mokytojai. „Šiaurės licėjuje“ siekiame padėti kiekvienam darbuotojui atsiskleisti, įgyvendinti savo idėjas bei kryptingai augti ir gilinti savo žinias.

Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos, jeigu:

  • Turite pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją (pradinių klasių mokytojams) arba esate baigęs anglų filologijos studijas (anglų kalbos mokytojui); 
  • Turite darbo patirties dirbant su pradinių klasių amžiaus vaikais;
  • Turite aukštą motyvaciją mokytis ir mokyti kitus;
  • Esate kūrybingas, entuziastingas, žingeidus ir aktyvus.

Studijuojate pradinių klasių pedagogiką, bet dar neturite darbo patirties? Tapkite mūsų mokytojų asistentais – sudarome puikias galimybes mokytis iš patyrusių mokytojų. 

Gyvenimo aprašymą su nuoroda „Pradinio ugdymo pedagogas (-ė)“,  „Anglų kalbos pedagogas“ arba „Pradinio ugdymo pedagogo asistentas (-ė)“,  siųskite iki š. m. liepos 31 dienos el. paštu info@siaureslicejus.lt

Adresas: Vytauto g. 1, Vilnius

Telefonas pasiteiravimui: 868786558