Test for naujiena

Naujiena
Atvirų durų dienos Šiaurės licėjuje
2015-11-12

„Šiaurės licėjus“, kurdamas atvirą, besimokančią ir besidalinančią žiniomis bei patirtimi bendruomenę, kviečia Jus į atvirų durų dienas.

Kiekvieną mėnesį kviesime tėvelius, turinčius priešmokyklinio ir pradinio ugdymo amžiaus vaikus, diskutuoti apie vaikų auginimą, auklėjimą bei kitomis aktualiomis temomis. Taip pat, suteiksime visą Jums rūpimą informaciją apie ugdymą „Šiaurės licėjuje“ bei priėmimo sąlygas.

Pirmosios atvirų durų dienos jau lapkričio 24 dieną (antradienį)!

Renginio programa:

  • 17:15 - 18:00 Registracija bei pažintis su mokykla;
  • 18:00 - 19:00 Paskaita „Vaikų auginimas – mitai ir realybė: kas vaikams padeda, o kas juos „gadina“?“ su psichologe-edukologe Ramune Dobrovolskiene;
  • 19:00 – 19:30 „Šiaurės licėjaus“ pristatymas su mokyklos direktore Jovita Starkute, atsakymai į Jūsų klausimus.

Renginys nemokamas!

Kol tėveliai klausysis paskaitos, vaikučiams bus organizuojamos kūrybinės žaidimų laboratorijos.

Žaidimas yra svarbiausias vaiko ugdymo(si) būdas, jis ne tik lavina protinius gebėjimus, bet ir turtina vaiko pasaulį, padeda suvokti save ir kitus žmones, plečia emocinę patirtį, ugdo dėmesingumą, gerumą, atsakomybę, pagarbą kartu žaidžiančiam.  Žaisdamas vaikas pažįsta artimąją aplinką, tyrinėja ir patiria atradimo džiaugsmą. Aktyviai veikdamas žaidybinėse situacijose vaikas kuria, išreiškia save, bendrauja su bendraamžiais, suaugusiaisiais, išklauso kitus, siūlo savas idėjas. Žaisdamas vaikas pasijaučia svarbiu ir vertingu žaidimo partneriu. Žaidimas inspiruoja veikti, kaupti, plėtoti turimą patirtį; įgytus įgūdžius ir patirtus įspūdžius transformuoti, analizuoti, apibendrinti.

Kviečiame registruotis el. paštu info@siaureslicejus.lt. Prašome nurodyti ar planuojate atvykti su vaikais.

Lauksime Jūsų „Šiaurės licėjuje“ (Širvintų g. 34A, Vilnius) lapkričio 24 dieną. Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės el. paštu info@siaureslicejus.lt arba telefonu +370 693 24396.