Test for naujiena

Naujiena
Paskaitų ciklas tėvams
2016-01-11

 

„Šiaurės licėjus“ ugdydamas naujos kartos atstovą – kūrybišką, kritiškai mąstantį, gebantį bendrauti ir bendradarbiauti, kuria atvirą, besimokančią ir besidalinančią žiniomis, patirtimi, bendruomenę.

Kviečiame dalyvauti „Šiaurės licėjaus” atvirų durų dienose, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su mokykla iš arčiau bei pasisemti naujų žinių susitikimuose su pedagogais bei psichologais-praktikais. Šis paskaitų ciklas yra skirtas tėvams, turintiems penkių - aštuonių metų amžiaus vaikus, siekiantiems geriau suprasti bei pažinti savo vaiką.

  • 01.26 (antradienį), 18:00 paskaita „Namai - patyrimų laboratorija" su pradinio ugdymo pedagoge, vadovėlių autore Jolanta Žvirbliene.
  • 02.02 (antradienį), 18:00 paskaita „Pažinkime vaikų emocijas iš arčiau" su psichologe-praktike Egle Gudeliene.

Paskaitos trukmė 1,5 valandos. Po kiekvienos paskaitos trumpai pristatysime „Šiaurės licėjų", jau vysktančio priėmimo tvarką bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Pirmosios paskaitos metu kalbėsime apie tai, jog vaikų ugdymas bei tobulėjimas nesibaigia jiems išėjus pro mokyklos duris. Papasakosime Jums kaip kiekviename žingsnyje, kad ir ką beveiktumėte namuose, Jūsų mažieji gali semtis naujų patirčių, įgūdžių bei prisiminti ir pasikartoti jau įgytas žinias. Patarsime kaip padėti vaikams pastebėti mokslo bei žinių naudą , aktualumą bei praktinį pritaikymą. Vaikai, suvokdami ir jausdami, jog tam tikra informacija bei įgūdžiai jiems yra naudingi, su daug didesniu noru mokysis toliau!

Antrosios paskaitos metu papasakosime kaip atskirti, kada vaikas tikrai nuliūdęs, o kada netiesiogiai bando pritraukti Jūsų dėmesį? Kviesime diskutuoti apie vaikų „ožiukus" bei kaip su jais kovoti. Taip pat, papasakosime kaip apie emocijas kalbėtis su pačiais vaikais, kaip padėti jas atskirti, išmokti įvardinti bei išreikšti. Gebėjimas identifikuoti bei įvardinti savo emocijas itin svarbus sklandžiai vaiko raidai bei sėkmingai jo integracijai į aplinką: grupę ar klasę.

Paskaitų ciklas nemokamas. Kviečiame atvykti su vaikais!

Kol tėveliams vyks paskaitos, vaikučiams bus organizuojamos kūrybinės žaidimų laboratorijos

Žaidimas yra svarbiausias vaiko ugdymo(si) būdas, jis ne tik lavina protinius gebėjimus, bet ir turtina vaiko pasaulį, padeda suvokti save ir kitus žmones, plečia emocinę patirtį, ugdo dėmesingumą, gerumą, atsakomybę, pagarbą kartu žaidžiančiam.  Žaisdamas vaikas pažįsta artimąją aplinką, tyrinėja ir patiria atradimo džiaugsmą. Aktyviai veikdamas žaidybinėse situacijose vaikas kuria, išreiškia save, bendrauja su bendraamžiais, suaugusiaisiais, išklauso kitus, siūlo savas idėjas. Žaisdamas vaikas pasijaučia svarbiu ir vertingu žaidimo partneriu. Žaidimas inspiruoja veikti, kaupti, plėtoti turimą patirtį; įgytus įgūdžius ir patirtus įspūdžius transformuoti, analizuoti, apibendrinti.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis info@siaureslicejus.lt