Test for naujiena

Naujiena
Pasimatuok mokyklą: kviečiame į stovyklas pavasario atostogų metu
2016-03-07

Pavasario atostogų metu, kovo 21 - balandžio 1 dienomis, kviečiame 5-8 metų vaikus dalyvauti Šiaurės licėjaus stovyklose.

Dvejose keturių ir penkių dienų stovyklose vaikai turės galimybę pasimatuoti mokyklą, susipažinti su Šiaurės licėjaus mokytojais, aplinka ir mokiniais. 

Stovyklų tikslas - smagios ir prasmingos atostogos, kurių metu dienas leidžiame tyrinėdami, žaisdami, išbandydami naujas veiklas bei atrasdami ir išmokdami naują, įdomią informaciją. 

Užsiėmimų laikas - kovo 21 - 25 dienos bei kovo 29 - balandžio 1 dienos, 8:30-17:30. Vaikai laukiami mokykloje nuo 7:30, o laiką su draugais leisti gali net iki 18:30. Galite rinktis norimą vienos savaitės stovyklą arba dalyvauti abi savaites.

Maitinimas - į stovyklos kainą įskaičiuotas maitinimas 3 kartus dienoje.

Ką reikėtų turėti su savimi - patogią vidaus avalynę, atsarginius rūbus persirengimui, šiltą aprangą (šalikas, kepurė, pirštinės) smagiam laikui lauke.

Kovo 21 - 25 dienomis vyks stovykla „Profesijos aplink mus".

Vaikai stovyklos metu dalyvaus visos dienos praktinėse veiklose, kuriose daugiau sužinos apie įvairiausias profesijas: kaip jos atsirado, kodėl pasaulyje jų tiek daug ir kam jos reikalingos. Tyrinėdami susipažins su seniausiomis, labiausiai paplitusiomis, rečiausiomis, keisčiausiomis bei pavojingiausiomis profesijomis. Stovyklautojai įvairių praktinių užsiėmimų metu nagrinės šių profesijų svarbą, mokysis atskirti jų veiklų sritis, reikmenis ir atributiką. Be to, mažieji sieks geriau pažinti save ir suvokti, koks galėtų būti kiekvieno iš jų svajonių darbas. Žaisdami žaidimus galės išbandyti save įvairiuose vaidmenyse. Siekdami, kad vaikai artimiau susipažintų su įvairiomis specialybėmis, į svečius kviesime įdomiausių profesijų atstovus bei vyksime į išvykas - įmones.

Stovyklos tikslas -  prasmingai praleista savaitė su naujais draugais ir mokytojais jaukioje aplinkoje, kurios metu vaikai dienas leis susipažindami su įvairiausiomis profesijomis, jų veiklų sritimis ir atsakomybėmis, žaisdami bei tyrinėdami geriau pažins save ir suvoks kokia galėtų būti, kiekvieno iš jų, svajonių profesija.

Penkių dienų stovyklos kaina - 152 eurai (maitinimas įskaičiuotas).

Kovo 29 - balandžio 1 vyks stovykla „Paukščių takais".

Kviečiame į stovyklą pasitikti pavasario kartu su į gimtinę sugrįžtančiais paukščiais, kurie, anot mūsų senolių, atneša ant savo sparnų šilumą. Stovykloje vaikai daugiau sužinos apie Lietuvos bei viso pasaulio paukščius. Kuo gi skiriasi naminiai ir laukiniai paukščiai? Kaip mes jais turime rūpintis? Kodėl vieni paukščiai žiemą išskrenda, o kiti lieka žiemoti?

Taip pat, susipažins su viso pasaulio paukščiais, kurių tarpe nykstantys, savo išvaizda ar gyvenimo būdu labai įdomūs ir išsiskiriantys paukščiai. Praktinių užsiėmimų metu mūsų mažieji mokysis atskirti paukščius, pagal jų išvaizdą, čiulbėjimą, gyvenamąją vietą, mitybą.

Naują informaciją atrasime žaisdami, darydami įvairius darbelius, eksperimentuodami bei tyrinėdami, tad vaikai, smagiai leisdami laiką, išmoks naujų ir naudingų dalykų. Mažieji turės smagią galimybę gyvai pamatyti jau grįžtančius paukščius. Taip pat, daugiau apie plunksnuotuosius draugus galės sužinoti susitikimo su ornitologu, paukščių fotografu Mariumi Čepuliu metu.

Stovyklos tikslas - džiugios ir turiningos atostogos, kurių metu vaikai, žaisdami, tyrinėdami bei eksperimentuodami, daugiau sužinos apie paukščius, išmoks savo įgytas žinias, patirtus įspūdžius ir išgyvenimus fiksuoti, perkelti tai į žaidimus ir meninę bei kūrybinę veiklą.

Keturių dienų stovyklos kaina - 121 euras (maitinimas įskaičiuotas).

Turite klausimų? Rašykite ar skambinkite tel. 8 626 73254, el. paštu info@siaureslicejus.lt