APIE MUS

APIE MUS

Šiaurės kryptis
nuo 2015 m. 

Pagrindinis „Šiaurės licėjaus“ partneris – leidykla „Šviesa“ – integruotų mokymosi sprendimų iniciatorė, tarptautinių apdovanojimų laureatė už pažangų mokomąjį turinį ir skaitmeninius sprendimus. 

 

Mokyklos komanda

Susipažinkite su mūsų komanda

JUSTINA GARLAUSKIENĖ
Vadovė
NOMEDA KASPERAVIČIENĖ
Pradinio ugdymo vadovė
dr. SIMONAS ŠABANOVAS
5-8 kl. ugdymo vadovas
RŪTA KUODIENĖ
Pradinio ugdymo vadovė
SIMONAS BERENIS
Psichologas
MONIKA MAČIULYTĖ
Logopedė
RASA JURGELEVIČIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
VALDONĖ NAVICKAITĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
ŽYDRŪNĖ KALINAUSKIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
AGNĖ JANONYTĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
SANDRA BERNACKIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
JŪRATĖ MASIULIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
ASTA PETRĖNAITĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
RENATA TRUMPOKAIS
Pradinio ugdymo mokytoja
JOLANTA ŽVIRBLIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
KAMILĖ RAUDYTĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
JUSTINA RUGIENIŪTĖ
Pradinio ugdymo mokytoja
EVELINA MILERIENĖ
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
DIANA MEŠKELEVIČIENĖ
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
JOLANTA BURLOVA
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
BRIGITA FERODČAK
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
GINTARĖ LIORANČAITĖ
Jaunesnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja
ASTA SAROČKAITĖ
Jaunesnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja
ERIKA ZAKARAITĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
GINTARĖ LUKOŠIŪTĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
RAMUNĖ STANIŠAUSKIENĖ
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
EGLĖ SASNAUSKAITĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
RŪTA ANDREIKĖNAITĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
JŪRATĖ ŽALKAUSKAITĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
BRIGITA PETRULYTĖ
Jaunesnioji pradinio ugdymo mokytoja
UGNĖ VIRBALYTĖ
Pavaduojanti pradinio ugdymo mokytoja
JURGITA POVILAVIČIENĖ
Anglų kalbos mokytoja
UGNĖ LAURINAVIČIŪTĖ
Anglų kalbos mokytoja
INGA KRIŠČIŪNAITĖ
Anglų kalbos mokytoja
EGLĖ NACHAJIENĖ
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
EDITA JANKŪNIENĖ
Anglų kalbos mokytoja
ROKAS BĖLIAKAS
Gamtamokslinio ugdymo mokytojas
ANNA MAŽUOLIENĖ
Tiksliųjų mokslų mokytoja
SIMONA STANKUTĖ
Socialinio ugdymo mokytoja
JUAN CARLOS PAGAN MOTOS
Ispanų kalbos mokytojas
VAIVA KAIRAITYTĖ
Kinų kalbos mokytoja
VAIDA KUZMICKAITĖ
Socialinio emocinio ugdymo mokytoja
LAURA MICKUTĖ
Meninio ugdymo ir atsakingos gyvensenos ugdymo mokytoja
AGNĖ ČERNIAUSKAITĖ
Šokio mokytoja
MARINA GRIGORJEVA
Atsakingos gyvensenos ugdymo mokytoja
DARIJA JUODZEVIČIENĖ
Muzikos mokytoja
RENATA DELTUVIENĖ BAKUTĖ
Meninio ugdymo mokytoja

Renginių kalendorius

Kviečiame registruotis į atvirus renginius

29
Rugp
18:00
0-2 klasių atvirų durų vakaras KAUNE
13
Rugp
20
Rugp
Priėmimo į 5-6 klases 2019-2020 m.m. pokalbiai VILNIUJE
24
Rugp
11:00
Priėmimo į ikimokyklinę grupę ir 0-2 klases konsultacijos KAUNE